Wersow rozstała się z Frizem? Czy to koniec EKIPY?

Redakcja

Wersow, czyli popularna influencerka, która jest, bądź była w związku z Frizem wrzuciła na swojego instagrama zdjęcie, które może sugerować, że zerwała ze swoim chłopakiem. Co się stało? Czy Wersow rozstała się z frizem?

Wersow zdradziła friza?

Kilka miesięcy temu podczas pobytu Wersow i całej ekipy w USA wyszła plotka, że Wersow zdradziła Friza. Po czasie okazało się, że jest to nieprawda, a Weronika odpowiedziała na to pytanie w swoim filmie. Wszystkie screenshoty były wtedy sfabrykowane i nieprawdziwe. Co się stało tym razem?

Wersow wrzuciła dzisiaj na swojego instagrama zdjęcie, z którego można odczytać łzy w oczach. W opisie tego zdjęcia jest tylko emoji – złamane serce ?. Dodatkowo na swoje instastories wrzuciła krótki filmik, na którym również widać łzy w oczach.

Friz na ten moment nie skomentował tego wpisu. Na razie nie wiadomo czy Wersow zerwała z Frizem. Na ostatnim filmie zachowywali się normalnie. Być może Weronice chodzi o ostatnie sytuacje, które dzieją się w Polsce.

Related Posts

1 komentarzy

TO KONIEC! Friz rozstał się z Wersow! Mamy nagranie, czy to koniec EKIPY? [WIDEO] - NEWSWAY.PL 8 grudnia 2020 - 16:00

[…] Sprawę opisywaliśmy jakiś czas temu, ale wtedy nikt nie wierzył nam w to ? Wersow rozstała się z Frizem? Czy to koniec EKIPY? […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz