TO KONIEC! Friz rozstał się z Wersow! Mamy nagranie, czy to koniec EKIPY? [WIDEO]

Redakcja

Friz w najnowszym filmie na swoim kanale opowiada o tym, jak zerwał z Wersow podczas ich pobytu w Stanach. Gdy o tym opowiadał to się rozpłakał. Wszystkie informacje jak powiedział są prawdziwe, a więcej szczegółów zdradza w jego kursie, który jest dostępny odpłatnie. Więcej szczegółów poniżej!

Wersow, czyli popularna influencerka, która jest, bądź była w związku z Frizem wrzuciła na swojego instagrama zdjęcie, które może sugerować, że zerwała ze swoim chłopakiem. Co się stało? Czy Wersow rozstała się z frizem?

Friz zerwał z Wersow

Wersow w materiale wideo opowiada, że na 3 miesiące pobytu w USA, przez półtorej miesiąca codziennie płakała. Była zamknięta z całą ekipą, ale wtedy ekipa nie była jej tak bliska, gdyż straciła swojego chłopaka.

Sprawę opisywaliśmy jakiś czas temu, ale wtedy nikt nie wierzył nam w to 🙂 Wersow rozstała się z Frizem? Czy to koniec EKIPY?

Wszystkie szczegóły są przedstawione w poniższym filmie od 8:55 minuty.

Kurs Friza: Jak Zostać Nr 1 na YT

Friz stworzył kurs, w którym przedstawia tajniki swojej kariery. Opowiada o ekipie i ich dramach, problemach. Karol FRIZ Wiśniewski to według magazynu Forbes najbardziej wpływowy YouTuber w Polsce. W świecie polskich influencerów wyprzedza wszystkie znane nazwiska od Anny Lewandowskiej, Ewy Chodakowskiej, Małgorzaty Rozenek po Maffashion. Przygodę z YouTube zaczął aż 10 lat temu, zaczynając totalnie od zera.

Kurs Jak Zostać Nr 1 na YT będzie dostępny w formie WIDEO online. Będzie można go oglądać po zalogowaniu się na specjalną platformę. To kilkanaście godzin profesjonalnej wiedzy na temat YouTuba. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które dopiero zaczynają jak i tych, które mają już swoje kanały i chcą wejść na wyższy poziom. Kurs zawiera również całą historię EKIPY bez cenzury.

Kurs jest aktualnie w przedsprzedaży i możecie go zakupić w cenie 249zł do końca tygodnia (później normalna cena 999zł) tutaj: jakzostacnr1nayt.pl

Related Posts

2 komentarze

gofyua 20 lipca 2021 - 18:53

elo

Odpowiedz
gofyua 20 lipca 2021 - 18:53

el0

Odpowiedz

Zostaw komentarz