rolety

Rolety rzymskie do zaciemniania pomieszczeń

Redakcja

Dla wszystkich tych, którzy pragną mieć w domu zacienione pomieszczenia przy umiarkowanym designie, mogą najlepiej trafić w gust rolety rzymskie na wymiar zaciemniające bez falbany. Rolety rzymskie wyposażone są w mechanizm samohamujący, dzięki któremu łatwo wyregulujemy ilość światła, jakiej na daną chwilę potrzebujemy w pomieszczeniu, a kolekcja zaprojektowana jest tak, aby swoim wzornictwem i kolorystyką umożliwić dopasowanie rolety do większości stylów aranżacyjnych wystroju pomieszczeń.

Jakie rolety do domu?

Dbałość wykonania robi schludne, przyjemne wrażenie stabilizacji, elegancji i nowoczesności, a przesłony okienne pod taką postacią sprawdzą się praktycznie wszędzie, ponieważ spełnią oczekiwaną funkcję zarówno w sypialni, w salonie w chwilach odpoczynku, a przy tym nadają się również do gabinetów domowych, jak i pomieszczeń biurowych. Dzięki odpowiedniej regulacji można w najbardziej słoneczny dzień i blask padający prosto do pomieszczenia, pracować komfortowo na komputerze albo zajmować się dokumentacją.

Użyteczne przez całą dobę, chronią przed słońcem w ciągu dnia i zapewniają prywatność w godzinach wieczornych. Rolety Warszawa do zamontowania w domu lub w firmie podniosą prestiż w oczach innych ludzi, w tym również ważnych kontrahentów.

Rolety rzymskie

Dlaczego rolety rzymskie?

Rolety rzymskie na wymiar z falbaną klasyczną mają już w swojej nazwie zawarty charakter tej przesłony okiennej, którą możesz wybrać do swojego mieszkania z przynajmniej kilku powodów. Klasyka to renoma, ustalony design i klasa. O tego typu roletach można śmiało powiedzieć, że są swoistym stylem retro wśród rolet, a jednocześnie niebędące czymś przestarzałym, ale cieszące się wciąż niesłabnącą popularnością. Powód jest prosty, sama roleta rzymska jest wygodnym, a do tego bardzo estetycznym uzupełnieniem dla wystroju wnętrza. Ponadto nie musisz wnętrza dopasowywać do rolety, gdyż mnogość wzorów oraz kolorów zapewni Ci idealne dopasowanie do każdego wybranego przez Ciebie stylu.

Nie ma tu mowy wyłącznie o domach i mieszkaniach, gdyż rolety rzymskie z klasyczną falbaną nadają się również do zacieniania i ozdabianie wnętrz lokali gastronomicznych, sal konferencyjnych, czy nawet wystaw sklepowych. Są proste w obsłudze, można dowolnie regulować ich wysokość na oknach, a ponadto łatwo się je montuje i demontuje, co jest szczególnie istotne w lokalach użytkowych, gdy zaistnieje konieczność odświeżenia samych rolet, czy też lokalu. W zależności od wyboru wzorów można również dzięki rolecie z falbaną dowolnie wyeksponować charakter pomieszczenia.

Related Posts

Zostaw komentarz