Jak oglądać FAME MMA 7 za darmo?

Redakcja

Gala FAME MMA 7 odbędzie się już 5 września. Gale będzie można oglądać bezpośrednio w hali oraz online poprzez system PPV. Jedna licencja na oglądanie kosztuje około 20zł. Nie każdy chce płacić za oglądanie gali. Jak oglądać FAME MMA 7 za darmo stream przez internet? Czy istnieje jakiś legalny sposób, aby obejrzeć walki youtuberów za darmo? Wejdź na tę stronę!

Aby oglądać FAME MMA na żywo należy wejść na tę stronę i zakupić licencję PPV na oficjalnej stronie federacji. Kosztuje ono 20 lub 25złoty, zależy jaki wybierzemy pakiet.

FAME MMA 7 STREAM ONLINE ZA DARMO

Istnieje wiele nielegalnych transmisji m.in na youtube czy na twitchu, jednak jak już wspomniałem są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Nie zachęcamy w żaden sposób, jedynie informujemy. Takie streamy są systematycznie banowane i możliwe, że w środku walki stream zostanie usunięty i zbanowany.

fame mma 7 za darmo

FAME MMA TANIM KOSZTEM

Najlepszym sposobem na oglądanie FAME MMA tanim kosztem jest zebranie się w jednym pomieszczeniu w kilkoma przyjaciółmi i wspólnie podzielić koszty licencji. Takie rozwiązanie jest najbardziej ekonomiczne. Niestety, nie istnieje inny legalny sposób, aby oglądać galę za darmo i bez żadnych kosztów. Pamiętaj również, że kupując PPV na oficjalnej stronie wspierasz polską federację FAME MMA i jej dalszy rozwój. Kliknij tutaj, aby kupić PPV z oficjalnej strony!

GETSKIN.PL Reklama

Related Posts

Zostaw komentarz