Promocje tymczasowe od bukmachera forBET

Redakcja

Bukmacherzy stawiają na rozbudowaną ofertę oraz stałe, mocne promocje, które mają zachęcić do rozpoczęcia swojej przygody z typowaniem (jak np. jakiś bonus na start) lub zatrzymać przy sobie graczy na dłużej. Oczywiście najatrakcyjniejsze kody są ograniczone czasowo. To nie tylko zwiększa ich realną wartość, ale również zwiększa zainteresowanie w związku z oczekiwaniem na wyniki bądź możliwość zagrania. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka forBET, która przygotowała bardzo ciekawą tymczasową ofertę promocyjną.

Kody forBET w kwietniowe poranki

Jedną z najciekawszych promocji jest Śniadanie bez podatku. Na czym to polega? Otóż przez cały kwiecień można grać jakiekolwiek zdarzenia z oferty przedmeczowej bądź live bez płacenia podatku, co przekłada się na tańsze obstawianie oraz większe nagrody! Wystarczy spełnić kilka warunków, które sprawią, że kody forBET zostaną uwzględnione.

Po pierwsze, zakłady „śniadaniowe” bukmacher przyjmuje między 7:30 a 10:30 rano. Po drugie, należy wytypować co najmniej 3 pojedyncze zdarzenia z minimalnym kursem 1.30. To wszystko. Spełnienie powyższych warunków sprawi, że kod bukmacherski naliczy się automatycznie.

Warto przy tym podkreślić, że promocje w forBET nie łączą się ze sobą. Dlatego np. osoby korzystające z bonusów na start „bez podatku” nie skorzystają z tego dwa razy. To oferta zdecydowanie skierowana do tych, którzy są z bukmacherem od dłuższego czasu.

forBET kod promocyjny dla miłośników e-sportu

Do 25 kwietnia fani najważniejszych lig League of Legends czy CS:GO mogą zawalczyć o fotele gamingowe marki IMBA oraz 10 tys. zł od samego bukmachera. Jak dołączyć do rywalizacji? Wystarczy zagrać kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami (kurs 1.30), w tym przynajmniej jedno musi dotyczyć działu e-sport.

Każda złotówka ze stawki przekłada się bezpośrednio na punkty rankingu prowadzonego przez bukmachera. forBET kod promocyjny daje więc szansę na ugruntowanie swojej pozycji w rankingu po prostu przez częstą grę z wysokim kursem. To znakomita okazja do wygrania markowego sprzętu dla gracza bez spełniania jakichś szczególnych wymogów. Warto dołączyć do gry nawet teraz – aż 25 pierwszych miejsc dostanie nagrody!

Kod bukmacherski na bogato

Ostatnią ciekawą promocją jest Piątek na bogato. Póki co bukmacher nie ogłasza chęci zakończenia powyższej oferty, ale może to zrobić w dowolnym momencie. Warto więc skorzystać, póki jest okazja. Tym bardziej, że kod bukmacherski działa wyłącznie w piątki.

Zasady są proste. W każdy piątek bukmacher przyjmuje kupony prematch, live oraz wirtualne za minimum 20 zł. Wymagane są przy tym co najmniej 3 zdarzenia o kursie 1.30. To wystarczy, aby uruchomić kody forBET, które zwiększają potencjalną wygraną aż o 14%. Bez żadnych kruczków, bez skomplikowanych wyliczeń. Każdy zwycięski kupon obstawiony w piątek pomiędzy północą a 23:59 zostaje w automatyczny sposób nagrodzony dodatkowymi 14%. Trudno o lepszą zachętę do rozpoczęcia weekendu z bukmacherem forBET – i zostania z nim przez najbliższe dni.

Related Posts

Zostaw komentarz