Gwiazda p*rno w domu Ekipy Friza? [WIDEO]

Redakcja

Nie od dziś wiadomo, że Friz upodabnia się do Logana Paula z Ameryki. Wszystko zaczęło się od założenia ekipy i przeprowadzki do Domu Ekipy. Logan Paul to jeden z najpopularniejszych Amerykańskich youtuberów lifestaylowych. Jego filmy osiągają średnio 5 milionów wyświetleń, a jego kanał ma prawie 22 miliony subskrypcji. Logan na urodziny swojego przyjaciela “dał” mu w prezencie dwie “gwiazdy p*rno”. Więcej informacji poniżej!

Po jakimś czasie jednak okazało się, że Mike zaczął się z nią umawiać. Mowa tu konkrotnie o Lanie Rhoades. W Polsce istnieje pewna tiktokerka, która bardzo mocno upodabnia się do właśnie Lany i Friz zaczął ją obserwować! Czy to oznacza, że Friz zorganizuje podobną akcję w Polsce? Więcej informacji poniżej!

Zobacz też: Tekst EKIPA – ZAEBYŚCIE (feat.Qry)

P*rno w domu ekipy?

W Polsce istnieje pewna tiktokerka, która bardzo upadania się do właśnie gwiazdy filmów dla dorosłych – Lany Rhoades. Fani zauważyli niedawno, że Friz zaczął ją obserwować na instagramie! Czy możemy spodziewać się niedługo kolejnej niespodzianki albo pranka na Pateckim? To właśnie jemu Karol sprezentował striptizerki w USA.

tiktok

Friz od drugiego sezonu Ekipy przestał być w pełni family friendly, więc taki “prank” jest jak najbardziej możliwy! Co o tym myślicie? Napiszcie w komentarzach!

Related Posts

2 komentarze

coś tam 10 kwietnia 2021 - 23:03

.

Odpowiedz
Jacek 13 kwietnia 2021 - 10:14

co tu robi porono?

Odpowiedz

Zostaw komentarz