Promocje eWinner

Redakcja

eWinner udowadnia, że stworzenie doskonałej oferty promocyjnej ma większą moc od innych zabiegów marketingowych. Liczba atrakcyjnych bonusów stoi tu na wysokim poziomie, podobnie jak ilość promocji dla stałych graczy. Opowiedzmy zatem, jakie promocje dla nowych graczy eWinner uwzględnił w swojej ofercie i jak je najlepiej wykorzystać.

Promocje dla nowych graczy eWinner

Założenie konta u bukmachera eWinner wiąże się z prawem do otrzymania bonusu startowego od 2. depozytu. Sama kwota bonusu nie jest najwyższa na rynku- wynosi bowiem 50% wpłaty do maksymalnej wartości 500 zł. Oznacza to, że 500 zł więcej zyskamy dopiero wtedy, gdy zasilimy nasz depozyt typerski na wartość 1000 zł. Warunki obrotu bonusem pozostają dość restrykcyjne (6x po kursie minimalnym 2.50), co ogranicza użyteczność tej formy promocji.

Jednak specjalne kody eWinner, dostępne na zawodtyper.pl, rozszerzają zakres promocji startowej o zakład bez ryzyka na kwotę 160 zł. Tak duża wartość cashbacku wprowadza eWinner na pozycję lidera w tej kategorii. Co więcej, cashback w eWinner nie podlega żadnym obostrzeniom co do kursu minimalnego czy dodatkowego obrotu. Zwrot środków przez bukmachera można zatem od razu wypłacić na prywatne konto bankowe lub przeznaczyć na kontynuację gry. Zatem w eWinner bonus na start przyjmuje przede wszystkim postać atrakcyjnego zakładu bez ryzyka, który niesie ze sobą najwięcej korzyści.

Pozostałe promocje w eWinner

Promocje dla nowych graczy eWinner nie stanowią jedynej opcji bonusowej. Bukmacher umożliwia także grę bez podatku w każdy poniedziałek, jeśli kupon AKO będzie zawierał minimum 3 zdarzenia o dowolnym kursie, a także dotyczył rozgrywek piłki nożnej lub koszykówki. Gra bez podatku w eWinner polega na zwiększeniu przez bukmachera wygranej o 14%, niwelując tym samym finansowe konsekwencje opodatkowania każdego kuponu.

Ogromną popularność zyskała promocja Combo Dnia, w ramach której eWinner podwyższa kursy na poszczególne wydarzenia. Bukmacher dokonuje selekcji najważniejszych wydarzeń sportowych w danym dniu, a następnie znacznie podnosi progi kursowe.

eWinner jest prekursorem na polskim rynku pod względem oferty Custom Bet. Jej zasady umożliwiają graczom stworzenie dowolnego typu zakładu od podstaw i zaproponowanie go bukmacherowi. Jeśli nastąpi pozytywna weryfikacja, bukmacher włączy zakład do swojej oferty, ustalając na niego odpowiedni kurs.

Gdzie znaleźć kody eWinner i aktualne informacje o promocjach?

Poza stroną samego bukmachera, najbardziej kompletnym źródłem informacji o promocjach pozostaje serwis zawodtyper.pl. Na Zawód Typer gracze znajdą promocyjne kody eWinner oraz dział z aktualnościami, podający najnowsze bonusy i dokonujący ich recenzji w odniesieniu do podobnych ofert ze strony konkurencji. W eWinner bonus na start co jakiś czas podlega modyfikacjom, mającym na celu zwiększenie jego atrakcyjności. Na zawodtyper.pl typerzy otrzymują pakiet sprawdzonych i skutecznych porad o obstawianiu zakładów, a także kody promocyjne odblokowujące dodatkowe funkcjonalności. Serwis Zawód Typer to sposób na szlifowanie strategii i fundament pod przyszłe zyski z tytułu obstawiania rozgrywek sportowych.

Related Posts

Zostaw komentarz