Promocja w Velobank! Zgarnij do 650zł za założenie darmowego konta w banku! Do tego 8% na koncie oszczędnościowym. Sprawdź teraz!

Redakcja

Promocja w Velobank! Zgarnij do 650zł za założenie darmowego konta w banku! Do tego 8% na koncie oszczędnościowym. Sprawdź teraz!

Świetna informacja! Promocja została przedłużona do 30.11.2023 roku!

Ruszyła kolejna edycja znanej i lubianej promocji VeloBank! Każdy nowy klient może otrzymać do 650zł za założenie konta w banku. Dodatkowo w ramach promocji otrzymujemy konto oszczędnościowe VELOSkarbonka z oprocentowaniem 8% w skali roku! Zarówno konto, jak i karta płatnicza jest darmowa. Promocja trwa do 30 listopada 2023 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Warunkiem koniecznym, aby wziąć udział w promocji jest nieposiadanie konta w VeloBanku w okresie od 31 grudnia 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji i bycie osobą pełnoletnią. Aby otrzymać pieniądze od banku należy spełnić kilka warunków, których szczegóły przedstawimy poniżej.

Dlaczego bank rozdaje pieniądze?

W ten sposób bank reklamuje swoje usługi i zdobywa nowych klientów, którzy są zadowoleni bo dostają pieniądze za darmo. Jeśli klient zostanie z bankiem na lata to będzie korzystał z wielu usług finansowych. Oczywiście po otrzymaniu środków od banku konto można w łatwy i bezpłatny sposób zamknąć 🙂

Jak przystąpić do promocji?

Aby przystąpić do promocji należy wejść na dedykowaną stronę banku. Będzie ona aktywna do 30 listopada 2023 roku. Po wejściu na stronę banku należy złożyć wniosek o otwarcie bezpłatnego VeloKonta wraz z VeloSkarbonką. Oprócz tego warto zawnioskować o kartę Mastercard, co pozwoli na udział w kolejnej promocji z punktami Bezcenne Chwile. Dodatkowo, aby zdobyć dodatkowe 50zł premii za otwarcie konta trzeba podczas rejestracji wpisać kod polecenia: BTRB84.

Umowę o konto można podpisać w pełni przez internet: Przez selfie lub aplikację mObywatel. Istnieje też opcja zamówienia kuriera z umową. Pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych, zgód na informację handlową oraz przetwarzanie danych osobowych. Są one konieczne do otrzymania pieniędzy z promocji.

Co po założeniu konta?

Od każdej wykonanej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem otrzymasz 10% zwrotu. Maksymalny zwrot co miesiąc wynosi 100 zł. (Czyli, aby otrzymać 100zł zwrotu w danym miesiącu należy zapłacić kartą lub blikiem 1000zł).

Zwroty przysługują Ci przez 6 kolejnych cykli. W ten sposób możesz zarobić łącznie do 600 zł. Dodatkowe 50zł otrzymasz za użycie kodu polecającego przy otwieraniu konta. VeloBank wypłaci Ci zwroty na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji wykonanych w okresie promocji.

Dodatkowe 50zł za kod polecający

W trakcie wnioskowania o konto możesz podać kod polecenia. Dzięki temu zwiększysz swój zysk o dodatkowe 50 zł. Nasz kod polecający: BTRB84. Warunkiem jest tylko, aby we wniosku zaznaczyć zgody marketingowe banku oraz przez 3 pełne miesiące po otwarciu konta zasilać je jednorazowo kwotą min. 2000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku).

VeloKonto to najnowszy rachunek w Velo Banku. Nie zapłacisz nic za prowadzenie tego rachunku, używanie karty, wypłaty z bankomatów PlanetCash i wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję. Warunek, to wykonanie co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Jeśli masz poniżej 26 lat, to nie trzeba spełniać żadnych warunków – konto i karta są w zupełności darmowe.

Po otrzymaniu 600zł od banku konto można zamknąć za darmo, wystarczy wypełnić formularz odstąpienia od umowy w bankowości internetowej. Rachunek zostanie zamknięty w ciągu 30 dni od złożenia wypowiedzenia.

Szczegóły: regulamin programu „Doceniam VELO – Polecam VELO (edycja 2/2023 – ważny od 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 roku).

Szczegóły: Regulaminu promocji „Witaj w VeloBanku, edycja 2/2023″

Related Posts

Zostaw komentarz