Wersow w ciąży? To zdjęcie wszystko wyjaśnia!

Redakcja

Wersow, czyli Weronika Sowa to jedna z najpopularniejszych Polskich influencerek. W ostatnim czasie jest o niej głośno z kilku powodów, jednym z nich jest drama z “ukradzionym” logo sowy. W jednym z wpisów na facebooku można wywnioskować, że fanów czeka kolejna niespodzianka! Jeden z wpisów sugeruje, że Wersow jest w ciąży! Czy to prawda?! Więcej informacji poniżej!

Karol Wiśniewski (Friz) to aktualnie najpopularniejszy youtuber pod względem aktywności pod filmami. Jego daily filmy zawsze są na karcie na czasie i zdobywają miliony wyświetleń. Od ponad dwóch lat prowadzi swój projekt domu ekipy, w którym mieszka wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i nagrywa filmy. Mieszka tam również ze swoją partnerką, również influencerką – Wersow, czyli z Weroniką Sową. Wspólnie są ze sobą około półtorej roku.

Wersow jest w ciąży?

Profil o nazwie Wersow dodał ostatnio wpis na fanpage na facebooku, który jednoznacznie mówi, że Wersow spodziewa się dziecka! Pisze również, że to spełnienie jej marzeń. Oto ten wpis:

W poście oprócz tekstu jest również zdjęcie USG, które może sugerować że tekst jest naprawdę prawdziwy!

Czy to prawda? Sprawdźmy!

Profil, który opublikował ten post ma zaledwie 551 polubień, a więc cały wpis to najprawdopodobniej fałszywa informacja, którą dodał jeden z “fanów” Wersow lub Ekipy.

Całość to tylko (nie)śmieszny żart jednego z fanów!

EDIT: Fałszywy fanpage został już usunięty i nie ma po nim śladu!

Related Posts

Zostaw komentarz