Komenda na WH w CSGO

Redakcja

Counter-Strike: Global Offensive, od czasu swojego wydania, przyciąga miliony graczy na całym świecie, dostarczając intensywne i emocjonujące doświadczenia e-sportowe. W tej dynamicznej grze strzelanki z pierwszej osoby, gracze są często zmuszeni do wykazania swojego sprytu, umiejętności strzeleckich i strategicznego myślenia, aby zyskać przewagę nad przeciwnikami.

WH pozwala graczom na widzenie przez ściany, co daje im możliwość dostrzeżenia przeciwników za przeszkodami. Takie działania są oczywiście nielegalne i surowo karane przez systemy antycheatowe, takie jak VAC. Dlatego też, podkreślamy, że używanie tego typu “pomocników” jest nieetyczne i niesprawiedliwe wobec innych graczy.

Jednakże, dla graczy, którzy chcą bawić się i eksperymentować z WH na botach w trybie offline, istnieje sposób na to, aby zrobić to legalnie. Poniżej znajduje się przewodnik, który pomoże Ci wprowadzić pewne komendy, które aktywują WH w CS:GO.

Komenda na WH

Ostrzeżenie: Pamiętaj, że używanie jakiegokolwiek rodzaju hakerów, w tym WH, jest nieetyczne i niesprawiedliwe dla innych graczy, a także może prowadzić do permanentnego zablokowania konta.

Oto poradnik na temat komenda na wh w csgo w trybie offline przeciwko botom:

Krok 1: Uruchom grę CS:GO

Krok 2: Uruchom grę w trybie offline z botami.

Krok 3: Po wejściu do gry naciśnij klawisz tyldy (~), aby otworzyć konsolę deweloperską. Jeżeli nie masz włączonej konsoli, musisz ją włączyć poprzez ustawienia gry. Przejdź do ustawień, znajdź “Enable Developer Console” i ustaw go na “Yes”.

Krok 4: Teraz musisz wprowadzić kilka poleceń, aby umożliwić WH. Wpisz poniższe polecenia, naciskając enter po każdym:

  • sv_cheats 1: To polecenie umożliwia użycie poleceń oszukiwania.
  • r_drawothermodels 2: To polecenie umożliwia efekt WH, pozwalając Ci widzieć przez ściany.

Krok 5: Aby wyłączyć WH, wprowadź te same polecenia, ale zmień wartości. Oto jak to zrobić:

  • sv_cheats 0: To polecenie wyłącza możliwość używania poleceń oszukiwania.
  • r_drawothermodels 1: To polecenie przywraca normalny widok modeli.

Pamiętaj, że te polecenia działają tylko w trybie offline przeciwko botom. Nie działają one w grach online ani nie będą chronić Cię przed systemami antycheatowymi, jeśli spróbujesz użyć innych hakerów. Granie w gry fair play jest zawsze najlepszym podejściem.

Related Posts

Zostaw komentarz